Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní zpevněná plocha vhodná k parkování k pronájmu, Pražská, Velké Přílepy, 260 m²

Praha, atraktivní zpevněná plocha vhodná k parkování k pronájmu, Pražská, Velké Přílepy, 260 m2 Praha, atraktivní zpevněná plocha vhodná k parkování k pronájmu, Pražská, Velké Přílepy, 260 m2 Praha, atraktivní zpevněná plocha vhodná k parkování k pronájmu, Pražská, Velké Přílepy, 260 m2 Praha, atraktivní zpevněná plocha vhodná k parkování k pronájmu, Pražská, Velké Přílepy, 260 m2 Praha, atraktivní zpevněná plocha vhodná k parkování k pronájmu, Pražská, Velké Přílepy, 260 m2 Praha, atraktivní zpevněná plocha vhodná k parkování k pronájmu, Pražská, Velké Přílepy, 260 m2 Praha, atraktivní zpevněná plocha vhodná k parkování k pronájmu, Pražská, Velké Přílepy, 260 m2 Praha, atraktivní zpevněná plocha vhodná k parkování k pronájmu, Pražská, Velké Přílepy, 260 m2 Praha, atraktivní zpevněná plocha vhodná k parkování k pronájmu, Pražská, Velké Přílepy, 260 m2 Praha, atraktivní zpevněná plocha vhodná k parkování k pronájmu, Pražská, Velké Přílepy, 260 m2 Praha, atraktivní zpevněná plocha vhodná k parkování k pronájmu, Pražská, Velké Přílepy, 260 m2 Praha, atraktivní zpevněná plocha vhodná k parkování k pronájmu, Pražská, Velké Přílepy, 260 m2

Krásná a prostorná zpevněná plocha vhodná jako parkoviště v atraktivní lokalitě se skvělou dopravní dostupností. Plocha má rozměry 162,50m², 200 m2 a 260 m2. Možnost pronájmu i kanceláří či skladu na stejné adrese za poplatek. Pozemky se nacházejí v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností do centra Prahy. V okolí jsou obchody, pošta, základní škola, mateřská školka a autobusová zastávka „Velké Přílepy“, z které se dostanete do 24 minut na metro „A“ Dejvická.

50.165049
14.314163
Pražská, Velké Přílepy, Czech Republic
Cena
25 Kč
měsíčně za m²
ID nabídky60391
AdresaPražská, Velké Přílepy
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku260 m²
Zařízenone
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter