Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m², ulice Anglická, Vinohrady

Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m2, ulice Anglická, Vinohrady Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m2, ulice Anglická, Vinohrady Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m2, ulice Anglická, Vinohrady Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m2, ulice Anglická, Vinohrady Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m2, ulice Anglická, Vinohrady Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m2, ulice Anglická, Vinohrady Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m2, ulice Anglická, Vinohrady Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m2, ulice Anglická, Vinohrady Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m2, ulice Anglická, Vinohrady Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m2, ulice Anglická, Vinohrady Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m2, ulice Anglická, Vinohrady Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m2, ulice Anglická, Vinohrady Praha, zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m2, ulice Anglická, Vinohrady

Zařízené obchodní prostory k pronájmu 68m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Anglická, Praha 2, Vinohrady. Jsou zde toalety, internet. Jedná se o lukrativní obchodní prostory jen pár kroků od náměstí Míru na frekventované ulici. Občanská vybavenost – restaurace, pošta, supermarket a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanci tramvají, autobusů a stanici metra Náměstí Míru.

50.076241
14.434587
Anglická, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
34 022 Kč
za měsíc
Poplatky+ elektřina
ID nabídky60346
AdresaAnglická, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha68,18 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter