Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný částečně zařízený nebyt. prostor (sklad s kanceláří) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkovaní, 275 m²

Praha, krásný částečně zařízený nebyt. prostor (sklad s kanceláří) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkovaní, 275 m² Praha, krásný částečně zařízený nebyt. prostor (sklad s kanceláří) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkovaní, 275 m² Praha, krásný částečně zařízený nebyt. prostor (sklad s kanceláří) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkovaní, 275 m² Praha, krásný částečně zařízený nebyt. prostor (sklad s kanceláří) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkovaní, 275 m² Praha, krásný částečně zařízený nebyt. prostor (sklad s kanceláří) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkovaní, 275 m² Praha, krásný částečně zařízený nebyt. prostor (sklad s kanceláří) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkovaní, 275 m² Praha, krásný částečně zařízený nebyt. prostor (sklad s kanceláří) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkovaní, 275 m² Praha, krásný částečně zařízený nebyt. prostor (sklad s kanceláří) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkovaní, 275 m² Praha, krásný částečně zařízený nebyt. prostor (sklad s kanceláří) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkovaní, 275 m² Praha, krásný částečně zařízený nebyt. prostor (sklad s kanceláří) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkovaní, 275 m²

Atraktivní částečně zařízený nebytový prostor o celkové rozloze 275 m2 se nachází na Praze 9 – Čakovice. Prostor se skládá ze skladu 260 m2, kanceláře 15,5 m2, kuchyňky a toalety. V kanceláři jsou plastová okna s mřížemi. Zásuvky s 220 V a 380 V. K dispozici telefon, ADSL internet. Elektronické zabezpečení Jablotron. Parkoviště s možností příjezdu kamionu. Vlastní měření energií. Temperování skladu v zimním období na cca 17C v ceně. Prostory se nacházejí v klidné lokalitě s vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V okolí jsou obchody, restaurace, Čakovický zámecká park, hypermarket Glóbus, benzínová pumpa, lékárny, bankomaty, pošta a autobusová zastávka „Cukrovar Čakovice“, z které se dostanete do 9 minut na metro „C“ Letňany.

50.151675
14.516668
Cukrovarská, Praha 9 - Čakovice, Czech Republic
Cena
95 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ energie
ID nabídky60334
AdresaCukrovarská, Praha 9 - Čakovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha275 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter