Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní nebyt. prostor (výroba) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkování, 108 m²

Praha, atraktivní nebyt. prostor (výroba) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebyt. prostor (výroba) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebyt. prostor (výroba) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebyt. prostor (výroba) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebyt. prostor (výroba) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebyt. prostor (výroba) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkování, 108 m2 Praha, atraktivní nebyt. prostor (výroba) k pronájmu, Cukrovarská, Čakovice, parkování, 108 m2

Atraktivní částečně zařízený nebytový prostor o celkové rozloze 108 m2 se nachází na Praze 9 – Čakovice. Prostor se skládá z truhlářské dílny s vlastním sociálním zázemím a kanceláře. Výška stropu cca 310cm. Vstupní vrata 190 cm š. 242 cm v. Rozteč sloupů 320 cm. Čtyři plastová okna. Pevná betonová podlaha. K dispozici telefon a ADSL internet. Zásuvky s 220 V a 380 V. Vytápění v zimním období okolo 18 stupňů je zahrnuté v ceně nájmu (v případě vytápění na vyšší teplotu bude účtováno). Vlastní měření energií. Parkování hlídané kamerovým dohledem. Možnost příjezdu i kamionu. Prostory se nacházejí v klidné lokalitě s vynikající občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V okolí jsou obchody, restaurace, Čakovický zámecká park, hypermarket Glóbus, benzínová pumpa, lékárny, bankomaty, pošta a autobusová zastávka „Cukrovar Čakovice“, z které se dostanete do 9 minut na metro „C“ Letňany.

50.151675
14.516668
Cukrovarská, Praha 9 - Čakovice, Czech Republic
Cena
204 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ energie
ID nabídky60333
AdresaCukrovarská, Praha 9 - Čakovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Užitná plocha108 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter