Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Novodvorská, Lhotka, parkování, 24 m²

Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Novodvorská, Lhotka, parkování, 24 m2 Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Novodvorská, Lhotka, parkování, 24 m2 Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Novodvorská, Lhotka, parkování, 24 m2 Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Novodvorská, Lhotka, parkování, 24 m2 Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Novodvorská, Lhotka, parkování, 24 m2 Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Novodvorská, Lhotka, parkování, 24 m2 Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Novodvorská, Lhotka, parkování, 24 m2 Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Novodvorská, Lhotka, parkování, 24 m2 Praha, atraktivní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Novodvorská, Lhotka, parkování, 24 m2

Atraktivní kancelářské prostory vhodné pro sídlo společnosti k pronájmu o celkové rozloze 24 m2 se nacházejí ve 3. a 15. patře kancelářské budovy s výtahem na Praze 4 – Lhotka. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Dále je možné pronajmout si zasedací místnost (pro cca 24 osob) a podatelnu. Parkovací stání za měsíční poplatek či možnost využít i krátkodobé (hodinové) parkovací stání. Skvělá občanská vybavenost. V areálu jsou restaurace, jídelna, fitness centrum, sportovní areál, tenis, kadeřnictví, kosmetika. Ve vedlejší budově je kolej nadstandardního typu a hotel, který lze využít pro návštěvníky firem či její samotné zaměstnance. Výborná dopravní dostupnost – autobusová zastávka „Chýnovská“, z které se dostanete do 9 minut na metro „C“ Kačerov.

50.017219
14.450379
Novodvorská, Praha 4 - Lhotka, Czech Republic
Cena
210 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ poplatky 112 Kč/m2 + parkoviště 210 Kč/auto
ID nabídky60308
AdresaNovodvorská, Praha 4 - Lhotka
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha24 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter