Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m²

Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2 Praha, atraktivní skladové a výrobní prostory k pronájmu, Davídkova, Libeň, parkovací stání, 250 m2

Krásné skladové či výrobní prostory o celkové rozloze 250 m2 se nachází v přízemí a prvním patře samostatné cihlové budovy na Praze 8 – Libni. Do každého patra vede samostatný vchod. Prostory se skládají z 6 místností, koupelny a dvou samostatných toalet. Koupelna zatím nevybavená, možnost sprchového koutu po dohodě. Na podlahách je beton. Vytápění prostřednictvím elektrického kotle. Výška stropu 3 – 3,2 m. K objektu náleží cca 10 parkovacích míst ve dvoře. Možnost příjezdu kamionu. Prostory se nacházejí v atraktivní lokalitě s dobrou dopravní dostupností – autobusová zastávka „Bulovka“ 2 minuty chůze od objektu, z které se dostanete do 5 minut na metro „C“ Kobylisy. Vynikající občanská vybavenost – restaurace, obchody, bankomaty, nemocnice Na Bulovce, lékárny, základní škola, parky ( park Pod Korábem).

50.118320
14.469127
Davídkova, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
38 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky60282
AdresaDavídkova, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha250 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter