Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - obchod, k pronájmu, atraktivní lokalita, Radlická, Smíchov, parkování, 95 m²

Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - obchod, k pronájmu, atraktivní lokalita, Radlická, Smíchov, parkování, 95 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - obchod, k pronájmu, atraktivní lokalita, Radlická, Smíchov, parkování, 95 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - obchod, k pronájmu, atraktivní lokalita, Radlická, Smíchov, parkování, 95 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - obchod, k pronájmu, atraktivní lokalita, Radlická, Smíchov, parkování, 95 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - obchod, k pronájmu, atraktivní lokalita, Radlická, Smíchov, parkování, 95 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - obchod, k pronájmu, atraktivní lokalita, Radlická, Smíchov, parkování, 95 m2 Praha, krásný nezařízený nebytový prostor - obchod, k pronájmu, atraktivní lokalita, Radlická, Smíchov, parkování, 95 m2

Krásný nezařízený nebytový prostor o celkové rozloze 95 m2 s výlohou a vchodem do Radlické ulice na Praze 5. Prostor se stává z přízemí (70 m2) a prvního patra (25 m2). Prostor je v rekonstrukci a zcela se přizpůsobí požadavkům nového nájemníka. Jsou zde dva samostatné vchody – jeden ze dvora a jeden z hlavní ulice. Možnost parkování ve dvoře. Atraktivní lokalita se skvělou dopravní dostupností po celé Praze. Tramvajová zastávka „Braunova“ přímo před budovou, z které se dostanete do 5 minut na metro „B“ Anděl, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost – obchodní centrum, supermarkety (Tesco, Billa), restaurace, banky, bankomaty, lékárny, parky.

50.061844
14.402453
Radlická, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
26 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky60276
AdresaRadlická, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha95 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter