Tato nemovitost není dostupná

Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m²,u Prahy

Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy Prodej, Dobřichovice - Luxusní nová nízkoenergetická 4 + 1 vila / rodinný dům, panoram. výhl., pozemek 5.232m2,u Prahy

Moderní atypická vila je postavena na hraně strmého severního svahu nad řekou Berounkou. Dům je lokalizován v klidné zóně s vilovou zástavbou a velkými prvorepublikovými pozemky se vzrostlými stromy a keři, v obci Dobřichovice, vyhledávané rekreační a obytné zóně v blízkosti hl.m. Prahy.

Nízkoenergetická novostavba po kolaudaci byla renomovaným architektem pro původního majitele navržena se stavebními konstrukcemi ve vysokém standardu energeticky pasivního domu a vybavena nejmodernějším technickým vybavením ve špičkové kvalitě. Záměrně vzdušné prostory jsou osvětlené množstvím velkých oken, která v přízemí přechází ve francouzské dveře vedoucí na zahradu. Pozemek je částečně zalesněný nabízí a možnost posezení, sportovního vyžití i např. dětského hřiště.

Budova je ve tvaru písmene L se dvěma podlažími:

I. NP – hlavní vstup do domu (nebo přístup přes 77m2 garáž) do ložnicové části nebo velkoryse řešeného obývacího pokoje (120m²), který přechází v prostornou pracovnu a kuchyně s přístupem na balkón (32m²) a zahradu přes atrium, zastřešené skleněnou střechou, propojující tak zahradu s bazénovou halou a obývací pokoj s kuchyní. Z obývacího pokoje je dále přes posuvné dveře přístup do bazénové haly (93m²) s vytápěným 9,5×13,5m bazénem – výhledy do zahrady i údolí Berounky. Ve vstupní hale je přístup do pracovní místnosti a spíže. Z ložnice je přes prostornou šatnu přístup do koupelny.

Z obytné části je fantastický výhled přes les vzrostlých stromů do údolí Berounky.

I. PP je řešeno jako samostatná bytová jednotka se 2 ložnicemi a koupelnou. Dále je v I. PP prostor pro hobby/hernu a je vybudován vinný sklep (zahloubený do svahu tak, aby si udržoval konstantní teplotu pro uskladnění vína apod., dále je zde řešena technická místnost (technologie bazénu, VZT) .

Vila je ve stavu před dokončením Shell and Core – zbývá část fasády a vybavení domu zařizovacími předměty, obklad a povrchy vnitřního bazénu, podlahová krytina a obklady, dlažba, kuchyně, zdravotní technika a další. K projektu jsou připraveny 2 varianty dokončení. Dům je možný koupit ve stávajícím stavu a dokončení ve vlastní režii.

Zahrada a les

Příjezd k budově je připraven v několika variantách a existuje několik možností vchodů do samotné budovy. Na jižní straně vily se nachází rovinatá plocha, vhodná pro umístění venkovního bazénu se systémem chodníčků nebo např. průtokového jezírka a okrasnou zahradou. Na opačné, severní, straně, se nachází soukromý les s převážně listnatými stromy. Les je zabezpečen, úplně oplocen. Vzrostlé stromy mohou být odstraněny. Celková plocha pozemku je 5.232 m2. Na pozemku neváznou žádná užívací práva třetích osob

Základní technický popis

Cílem architektonicko-technického řešení domu je dosažení maximálního komfortu vnitřního prostředí. Dům je zděný z masivních vápenopískových bloků tl. 20cm založených na vysoce účinné izolaci z pěnového skla. Vnější stěny jsou zatepleny 30cm tepelné izolace, dřevěná střecha je zateplena 50 cm foukané celulózy, okna jsou dřevěná pro pasivní domy s trojskly (Ug = 0,5 W/m2K). Střecha je dvouplášťová odvětrávaná a je téměř plochá, nad částí obytného prostoru pultová se sklonem 12 stupňů.

Tepelná izolace je z foukané celulózy tl. 500mm. Zatravněné ploché střechy pomáhají udržovat příjemné klima za letních tropických dnů. Pro založení domu byl proveden inženýrsko-geologický průzkum, ve vysoké hloubce je dům založen na základových pasech propojených žel.bet.deskami pro vyšší stabilitu objektu i přilehlého svahu.

Další informace

 • podlahy v koupelnách a v bazénové hale jsou temperovány
 • dům je připojen na veřejný vodovod, plynovod, kanalizaci a elektro
 • garáž – prostor pro 3 velké automobily, centrální vysavač a náhradní zdroj energie
 • vytápění pomocí teplovzdušných vytápěcích a větracích jednotek DUPLEX (splitové tepelné čerpadlo vzduch/voda, možnost plynu)
 • systém větrání se zpětným získáváním (rekuperace) tepla
 • chlazení zemním solankovým výměníkem tepla s vyústěním do vzduchotechniky
 • příprava na pokročilý zabezpečovací a kamerový systém
 • vinný sklep zahloubený do svahu pro udržení konstantních 12 stupňů po celý rok
 • 20m3 jímka na dešťovou vodu, využívanou na zalévání.
 • pohodlná a rychlá dostupnost hl.m. Prahy automobilem i prostředky hromadné dopravy (do 10 min. pěšky)
 • umístění mimo záplavové území na kopci, přístup po zpevněné komunikaci
 • spolupráce renomovaného architekta, služby bytového designera

Občanská vybavenost

bus
vlak

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

tepelné čerpadlo

Voda

rozvod studené a teplé vody
49.925618
14.290709
Dobřichovice, Dobřichovice (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky60241
AdresaDobřichovice, Dobřichovice (Okres Praha-západ)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha738,74 m²
Plocha pozemku5 324 m²
Zahradaano (4 643 m²)
Balkónano (32 m²)
Bazénano (128 m²)
Garážano (77m2)
Sklepano
Výtahne
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter