Tato nemovitost není dostupná

Prodej dřevěné chaty,25 m²,Máchovo údolí,Stříbro

Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro Prodej dřevěné chaty,25 m2,Máchovo údolí,Stříbro

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu s celkovou zastavěnou plochou 25 m2, která se nachází v malebném zákoutí krásné přírody Máchova údolí lemované řekou Mží Tato lokalita je vzdálená od Plzně 38 km a 10 km od Stříbra. Chata je v osobním vlastnictví, pozemek v nájmu Je postavena na kraji lesa v mírném svahu Disponuje dvěma pokoji. Velký pokoj v přízemí je vybaven stolem ,lavicí a postelí.Jsou zde umístěna i kamna na tuhá paliva,která zajišťují vytápění v chatě. V patře najdeme druhou místnost, je vybavena pouze postelemi na spaní. Nemovitost nemá rozvod vody a elektřiny a má suché WC. Pitnou vodu lze čerpat ze studny , která je na úpatí svahu.Na chatu navazuje terasa s příjemným posezením a překrásným výhledem do malebného údolí. Podlahy jsou dřevěné, PVC. Chata je vhodná k odpočinku a relaxaci s možností koupání v řece vzdálené cca 80 m. Přístupová cesta k chatě není udržovaná, ale sjízdná.Možnost parkování přímo pod svahem . V okolí jsou krásné lesy s možností houbaření a turistiky. Na prohlídky a dotazy volejte realitního makléře.

Vytápění

Lokální tuhá paliva

Voda

jiný zdroj vody
49.745241
12.952703
Máchovo údolí, Stříbro, Czech Republic
Cena
140 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně právního servisu
ID nabídky60231
AdresaMáchovo údolí, Stříbro
Budovadřevo
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha30 m²
Plocha pozemku25 m²
Zařízenoano
Bezbariérový přístupne
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter