Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m²

Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy k pronájmu, ulice K Žižkovu, Vysočany, parkování, 420 m2

Atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz kanceláře firmy či skladu a dílny pro výrobu o celkové rozloze 420 m2 se nachází v přízemí areálu na Praze 9 – Vysočany. Halu tvoří železobetonový skelet s vyzdívaným obvodovým pláštěm a plochou střechou. Součástí objektu je i nákladová rampa. Vytápění prostřednictvím plynového kotle. Zásuvky 380 V. K objektu patří 10 parkovacích míst. Skvělá dopravní dostupnost do centra Prahy. Autobusová zastávka „K Žižkovu“ přímo před objektem, z které se dostanete do 4 minut na metro „B“ Vysočanská. Veškerá občanská vybavenost v okolí – obchody, restaurace, bankomaty, supermarket Lidl, obchodní centrum Nová Harfa.

50.099498
14.494751
K Žižkovu, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
42 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky60198
AdresaK Žižkovu, Praha 9 - Vysočany
Budovaskeletová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha420 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter