Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m²

Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2 Praha, krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu v rodinném domě, Krhanická, Kamýk, balkón, dvou garáž, 240 m2

Krásný nezařízený byt 4+kk + suterén k pronájmu o celkové rozloze 240 m2 s balkónem se nacházejí v rodinném domě v klidné lokalitě Prahy 4, nedaleko ulice Novodvorská. Prostor lze využít i pro komerční potřeby (provoz kanceláře pro svou firmu). Dům se skládá z bytu 4+kk ve zvýšeném přízemí o rozloze 120 m2 a suterénu také o rozloze 120 m2. V suterénu se nachází dvou garáž, dílna, sušárna, kotelna, sklípek, koupelna se sprchou, samostatná toaleta a společenská místnost (25 m2). V bytě je kuchyně přímo navazující na velkou jídelnu, propojenou dvoukřídlými dveřmi s prostorným obývacím pokojem a velkou slunnou terasou. Prostorná koupelna s vanou a toaletou. Na podlahách jsou PVC, koberce a dlažba. Kromě dvou garáže, která je přímo v budově je možné využít 4 parkovacích státní přímo na pozemku či parkovat na ulici před domem. Okolí domu je dobře občansky vybaveno. Naleznete zde obchody, supermarket Albert, základní školu, mateřskou školu, bankomaty, poštu, obchodním centru Novodvorská. Skvělá dopravní dostupnost, nedaleko autobusová zastávka „Lhotecký les“, z které se dostanete do 12 minut na metro „C“ Kačerov.

50.017114
14.440735
Krhanická, Praha 4 - Kamýk, Czech Republic
Cena
28 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000 Kč
ID nabídky60187
AdresaKrhanická, Praha 4 - Kamýk
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrozvýšené přízemí
Užitná plocha240 m²
Balkónano
Garážano (2 stání)
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter