Tato nemovitost není dostupná

Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m², ulice Tyršova, Nové Město

Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město Praha, nebytové prostory k pronájmu 81m2, ulice Tyršova, Nové Město

Nebytové prostory k pronájmu 81m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Tyršova, Praha 2, Nové Město. Jedná se o dvě místnosti. Jedná se o rohové prostory, vchod je z vedlejší ulice nebo z dvora. Jsou zde toalety, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí a společná lednice. Topení plynové. Dopravní dostupnost – 5 minut na stanici tramvají, autobusů a stanici metra I.P.Pavlova, linka C.

50.072895
14.429605
Tyršova, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně úklidu, internetu a poplatků
ID nabídky60137
AdresaTyršova, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha81 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter