Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený nebytový prostor o rozloze 48 m², Wenzigova ulice, Vinohrady

Praha, nezařízený nebytový prostor o rozloze 48 m2, Wenzigova ulice, Vinohrady Praha, nezařízený nebytový prostor o rozloze 48 m2, Wenzigova ulice, Vinohrady Praha, nezařízený nebytový prostor o rozloze 48 m2, Wenzigova ulice, Vinohrady Praha, nezařízený nebytový prostor o rozloze 48 m2, Wenzigova ulice, Vinohrady Praha, nezařízený nebytový prostor o rozloze 48 m2, Wenzigova ulice, Vinohrady Praha, nezařízený nebytový prostor o rozloze 48 m2, Wenzigova ulice, Vinohrady Praha, nezařízený nebytový prostor o rozloze 48 m2, Wenzigova ulice, Vinohrady Praha, nezařízený nebytový prostor o rozloze 48 m2, Wenzigova ulice, Vinohrady Praha, nezařízený nebytový prostor o rozloze 48 m2, Wenzigova ulice, Vinohrady Praha, nezařízený nebytový prostor o rozloze 48 m2, Wenzigova ulice, Vinohrady

Nabízíme Vám k pronájmu nezařízený nebytový prostor vhodný k provozování obchodu nebo kanceláře. Prostor o celkové rozloze 48m² je rozdělený do třech místností s možností odstranění jedné příčky a vytvoření jedné větší místnosti. Tento prostor se nachází ve sníženém přízemí s vchodem z ulice v ulici Wenzigova na Praze 2. Sociální zařízení a úklidová místnost. Možnost připojení k internetu přes O2 nebo UPC. Vytápění elektrickými přímotopy. Na podlahách dlažba.

50.070805
14.431398
Wenzigova, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1000,- Kč služby + elektřina
ID nabídky60087
AdresaWenzigova, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosnížené přízemí
Užitná plocha48 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter