Tato nemovitost není dostupná

Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m², Žižkov, klimatizace, parkování

Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu 163m2, Žižkov, klimatizace, parkování

Nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 163 m2 (4 kanceláří) se nachází ve druhém patře cihlové budovy s výtahem na Praze 3, Žižkov. Jedná se o luxusní klimatizované kanceláře. V přízemí se nachází reprezentativní recepce s cafeterií a jednací místnost. Digitální integrovaná PC síť, garantovaná neomezená rychlost internetu, kamerový systém, vlastní parkoviště. Občanská vybavenost – restaurace, lékárna, supermarket, pošta. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů, 4 minuty na stanici tramvají. Fotografie ilustrativní.

50.085411
14.454350
Praha, Praha (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
45 640 Kč
celková cena
Poplatky+ 16300 + DPH
ID nabídky60086
AdresaPraha, Praha (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha163 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter