Tato nemovitost není dostupná

Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m²

Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2 Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2 Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2 Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2 Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2 Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2 Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2 Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2 Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2 Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2 Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2 Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2 Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2 Pronájem celého poschodí ve zrekonstruované administrativní budově v ulici Na Maninách, 288 m2

Pronájem se týká celého 4. patra ve zrekonstruované budověv Holešovicích. V přízemí domu je recepce s 12-hodinovou službou, objekt zabezpečen elektronickými čidly pohybu a tříštěného skla, po dohodě s majitelem je možné zavést i kamerový systém. Parkování bude po dohodě s majitelem možné na pronajatých parkovacích místech před domem – k dispozici by jich mělo být až 5, nebo může být zajištěno podzemním parkingem v protější budově. V domě je osobní i nákladní výtah, jejich používání záleží na dohodě s majitelem, stejně jako možnost využívání samostatného vchodu. V budově jsou kompletní rozvody PC sítě a telefonů. Na každém podlaží dámské a pánské toalety se sprchovým koutem a kuchyňka. Majitel požaduje tři nájmy dopředu a dlouhodobou smlouvu. Výborná dostupnost MHD směr Vltavská, Nádraží Holešovice a Palmovka. Lze využít i jako dílnu.

Občanská vybavenost

dopravní spojení MHD

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.102074
14.452730
Na Maninách, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
65 778 Kč
za měsíc
Poplatkynájem 8 eur/m2; služby 3 eura/m2; + voda a elektřina
ID nabídky6008
AdresaNa Maninách, Praha 7 - Holešovice
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro4. patro
Počet pater7
Užitná plocha288,50 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Karel Topinka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: karel@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 333 299

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter