Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 75m², Žižkov, klimatizace, parkování

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 75m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 75m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 75m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 75m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 75m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 75m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 75m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 75m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 75m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 75m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 75m2, Žižkov, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 75m2, Žižkov, klimatizace, parkování

Nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 75m² se nachází v pátém patře cihlové budovy s výtahem na Praze 3, Žižkov. Jedná se o luxusní klimatizované kanceláře. V přízemí se nachází reprezentativní recepce s cafeterií a jednací místnost. Digitální integrovaná PC síť, garantovaná neomezená rychlost internetu, kamerový systém, vlastní parkoviště. Občanská vybavenost – restaurace, lékárna, supermarket, pošta. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů, 4 minuty na stanici tramvají.

50.085411
14.454350
Žižkov, Praha 3 - Žižkov (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
21 000 Kč
za měsíc
Poplatky+7500 Kč poplatky + DPH
ID nabídky60073
AdresaŽižkov, Praha 3 - Žižkov (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro5. patro
Užitná plocha75 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter