Tato nemovitost není dostupná

Prodej, rodinný dům s velkou zahradou na klidném místě v Bílé Vchynici u Kladrub nad Labem

Prodej, rodinný dům s velkou zahradou na klidném místě v Bílé Vchynici u Kladrub nad Labem Prodej, rodinný dům s velkou zahradou na klidném místě v Bílé Vchynici u Kladrub nad Labem Prodej, rodinný dům s velkou zahradou na klidném místě v Bílé Vchynici u Kladrub nad Labem Prodej, rodinný dům s velkou zahradou na klidném místě v Bílé Vchynici u Kladrub nad Labem Prodej, rodinný dům s velkou zahradou na klidném místě v Bílé Vchynici u Kladrub nad Labem Prodej, rodinný dům s velkou zahradou na klidném místě v Bílé Vchynici u Kladrub nad Labem Prodej, rodinný dům s velkou zahradou na klidném místě v Bílé Vchynici u Kladrub nad Labem Prodej, rodinný dům s velkou zahradou na klidném místě v Bílé Vchynici u Kladrub nad Labem Prodej, rodinný dům s velkou zahradou na klidném místě v Bílé Vchynici u Kladrub nad Labem Prodej, rodinný dům s velkou zahradou na klidném místě v Bílé Vchynici u Kladrub nad Labem Prodej, rodinný dům s velkou zahradou na klidném místě v Bílé Vchynici u Kladrub nad Labem Prodej, rodinný dům s velkou zahradou na klidném místě v Bílé Vchynici u Kladrub nad Labem

Hledáte naprosté soukromí? Nabízíme vám zařízený dům po rekonstrukci vhodný k celoročnímu užívání na kraji obce Bílé Vchýnice, jen několik kroků od krásného vzrostlého lesa. Objekt se nachází pouhých 5 km od exitu 61,5 dálnice D11. Dojezd z Prahy Černého mostu za 30 minut a z Hradce Králové za 20 minut. Dispozice: obývací pokoj s krbem, tři ložnice, velká koupelna, 2 x WC a terasa s grilem. Součástí prodávaných nemovitostí je velká stodola, garáž, špejchar, alarm, voda obecní i studna (1× vrtaná, 2× kopaná), dále rovinatý pozemek o rozloze 3.300 m2, který je ohraničen 2 m vysokou krásnou jedinečnou zdí z pískovcových kamenů (kamenická práce – pořizovací cena 1.500.000 Kč). Cena k jednání 4.500.000 Kč nebo cenu nabídněte! Poblíž se nachází rybářská lokalita Pamětník. Okolní krajina je vhodná k provozování rekreační jízdy na koních. Zároveň je zde množství cyklostezek a cyklotras a spousta dalších možností sportovního vyžití. K nastěhování ihned. Nutno vidět.

Občanská vybavenost

bus

Kanalizace

septik 30 m2

Vytápění

Lokální elektrické přímotopy

Voda

místní zdroj studny, kopaná i vrtaná
dálkový vodovod
50.098474
15.435583
Bílé Vchynice, Kladruby nad Labem (Okres Pardubice), Czech Republic
Cena
3 900 000 Kč
celková cena
ID nabídky60064
AdresaBílé Vchynice, Kladruby nad Labem (Okres Pardubice)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha180 m²
Plocha pozemku3 300 m²
Půdní prostoryano
Terasaano (30 m²)
Garážano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter