Tato nemovitost není dostupná

LUXUSNÍ podkrovní 2+1 s velkou terasou, Praha 1 - Staré Město - SLEVA!

LUXUSNÍ podkrovní 2+1 s velkou terasou, Praha 1 - Staré Město - SLEVA! LUXUSNÍ podkrovní 2+1 s velkou terasou, Praha 1 - Staré Město - SLEVA! LUXUSNÍ podkrovní 2+1 s velkou terasou, Praha 1 - Staré Město - SLEVA! LUXUSNÍ podkrovní 2+1 s velkou terasou, Praha 1 - Staré Město - SLEVA! LUXUSNÍ podkrovní 2+1 s velkou terasou, Praha 1 - Staré Město - SLEVA! LUXUSNÍ podkrovní 2+1 s velkou terasou, Praha 1 - Staré Město - SLEVA! LUXUSNÍ podkrovní 2+1 s velkou terasou, Praha 1 - Staré Město - SLEVA! LUXUSNÍ podkrovní 2+1 s velkou terasou, Praha 1 - Staré Město - SLEVA! LUXUSNÍ podkrovní 2+1 s velkou terasou, Praha 1 - Staré Město - SLEVA!

ATRAKTIVNÍ slunný podkrovní byt 2+1 s prostornou terasou, 145 m2, atypicky architektonicky řešený – 2 místnosti vytváří jeden prostor do tvaru „U“ kolem terasy. Kuchyňská linka je vkomponována i s barovým pultem do obytného prostoru, z ložnice je vchod do koupelny. Místnosti dekorují podkrovní trámy a střešní okna – nádherný výhled na věže kostela! Všude nové dřevěné plovoucí podlahy, byt je zajišten el. alarmem. Společné prostory domu, schodiště a chodby jsou velmi elegantně zrestaurovány. 24 hodinová recepce. V přízemí je restaurace a kavárna, naproti domu je kostel. Nedaleký Havelský trh poskytuje skvělé možnosti denních nákupů. Lehká dosažitelnost úřadů, bank, škol. Množství obchodů, kin, divadel a zábavních podniků. Lokalita je ideální zejména pro zaměstnané lidi a cizince.

50.085640
14.421845
Havelská, Praha 1, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky6005
AdresaHavelská, Praha 1
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha145 m²
Terasaano
Balkónne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter