Tato nemovitost není dostupná

Vybavená vinotéka k pronájmu v Kateřinské ulici, přízemí a sklípek, 75 m², Praha 2 - Nové město

Vybavená vinotéka k pronájmu v Kateřinské ulici, přízemí a sklípek, 75 m2, Praha 2 - Nové město Vybavená vinotéka k pronájmu v Kateřinské ulici, přízemí a sklípek, 75 m2, Praha 2 - Nové město Vybavená vinotéka k pronájmu v Kateřinské ulici, přízemí a sklípek, 75 m2, Praha 2 - Nové město Vybavená vinotéka k pronájmu v Kateřinské ulici, přízemí a sklípek, 75 m2, Praha 2 - Nové město Vybavená vinotéka k pronájmu v Kateřinské ulici, přízemí a sklípek, 75 m2, Praha 2 - Nové město Vybavená vinotéka k pronájmu v Kateřinské ulici, přízemí a sklípek, 75 m2, Praha 2 - Nové město Vybavená vinotéka k pronájmu v Kateřinské ulici, přízemí a sklípek, 75 m2, Praha 2 - Nové město Vybavená vinotéka k pronájmu v Kateřinské ulici, přízemí a sklípek, 75 m2, Praha 2 - Nové město Vybavená vinotéka k pronájmu v Kateřinské ulici, přízemí a sklípek, 75 m2, Praha 2 - Nové město Vybavená vinotéka k pronájmu v Kateřinské ulici, přízemí a sklípek, 75 m2, Praha 2 - Nové město Vybavená vinotéka k pronájmu v Kateřinské ulici, přízemí a sklípek, 75 m2, Praha 2 - Nové město

Vybavená vinotéka k pronájmu v Kateřinské ulici, přízemí a sklípek, 75 m2, Praha 2 – Nové město. Pěkně provedené a plně vybavené prostory jsou k dispozici za odstupné za zařízení ve výši sto tisíc korun, jedna místnost v nadzemní části u vchodu, druhá v podzemní části, dva bary každý se šesti pípami, chladící agregát, odvhlčovač, lednice, kávovar, mikrovlnná trouba, konvice. Prostor má dvě toalety, po dohodě je možné využít zahradu.

50.072938
14.423369
Kateřinská, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky dle spotřeby, měsíčně cca 1500 Kč + elektřina
ID nabídky60008
AdresaKateřinská, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha75 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter