Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m²

Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu v rodinném domě se zahradou, balkónem, K Hrnčířům, Šeberov, 100 m2

Krásný částečně zařízený byt 4+kk o celkové rozloze 100 m2 se nachází v rodinném domě se zahradou, terasou, balkónem a uzamykatelným parkovištěm. Kuchyně s plynovým sporákem s troubou, lednicí a mrazničkou. Prostorná koupelna s vanou. Druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Dům se nachází v klidné lokalitě se skvělou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V okolí jsou restaurace, Kovařský rybník a autobusová zastávka „Šeberov“, z které se dostanete na metro „C“ Opatov do 3 minut, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost.

50.016509
14.511314
K Hrnčířům, Praha 4 - Šeberov, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000 Kč
ID nabídky59964
AdresaK Hrnčířům, Praha 4 - Šeberov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Plocha pozemku200 m²
Terasaano
Balkónano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter