Tato nemovitost není dostupná

Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí

Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí Klidný 50m byt uprostřed zeleně v Hlubočepském údolí

V zeleni situovaný slunný byt velikosti 50m s prostorným balkonem v cihlové novostavbě z roku 2005. Soukromý park s dětským hřištěm k dispozici pouze pro rezidenty. Byt se nachází ve 2. patře z celkových 4. pater. Aktuální dispozice bytu 1+kk. Byt je prakticky nepoužívaný, disponuje vlastním plynovým kotlem uschovaným ve vestavěné skříni a sklepem. Nízké poplatky cca 2000,– Kč.

Komorní bytový projekt s výbornými možnostmi relaxace, sportovního vyžití a procházek s dětmi. Garážová stání k pronájmu. Snadná dopravní dostupnost autem či busem na Anděl.

Občanská vybavenost

bus

Vytápění

Lokální plynové
50.040429
14.395882
Hlubočepská, Praha 5 - Hlubočepy, Czech Republic
Cena
3 730 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně kompletních právních služeb a servisu RK
ID nabídky59963
AdresaHlubočepská, Praha 5 - Hlubočepy
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater4
Užitná plocha50 m²
Balkónano
Garážne
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter