Tato nemovitost není dostupná

Prodej luxusního bytu 4+kk, Liberec, 120 m², v blízkosti centra

Prodej luxusního bytu 4+kk, Liberec, 120 m2, v blízkosti centra Prodej luxusního bytu 4+kk, Liberec, 120 m2, v blízkosti centra Prodej luxusního bytu 4+kk, Liberec, 120 m2, v blízkosti centra Prodej luxusního bytu 4+kk, Liberec, 120 m2, v blízkosti centra Prodej luxusního bytu 4+kk, Liberec, 120 m2, v blízkosti centra Prodej luxusního bytu 4+kk, Liberec, 120 m2, v blízkosti centra Prodej luxusního bytu 4+kk, Liberec, 120 m2, v blízkosti centra Prodej luxusního bytu 4+kk, Liberec, 120 m2, v blízkosti centra

Prodej bytu 4+kk umístěného v přízemí zděného domu o obytné ploše 120 m2 s moderním prostorovým řešením. Rohová kuchyně se značkovými spotřebiči vyrobená na zakázku je propojená s jídelním koutem a obývacím pokojem. Součástí bytu je samostatná šatna, finská sauna pro dva se sprchovým koutem v maximálním vybavení od německého výrobce. Z obývacího pokoje je vstup na zastřešenou terasu o ploše 30 m2. Dveře a zárubně jsou od firmy SOLODOR s nerezovým kováním v současném designu. Vstupní dveře jsou pancéřované se dvěma bezpečnostními zámky. Podlahy jsou plovoucí laminátové ve vysoké kvalitě s podlahovým topením. Topení je zajišťováno úsporným turbokotlem na dálkové ovládání. Rozvody satelitu a internetu jsou ve všech místnostech. K dispozici domácí telefon. Okna jsou plastová, pětikomorová s UG lištami, termoroletami a garnýžemi. Stropy mají všude kompletní bodové osvětlení. Vjezd k domu v němž se nachází prodávaná bytová jednotka je monitorován kamerami. Dům je situován v klidné části kam nedoléhá ruch z blízké městské komunikace a poskytuje tak bydlícím dostatek soukromí a bezpečnost. Jedná se o opravdovou oázu, která překvapí každého, kdo se přijede podívat. Dům je po kompletní rekonstrukci. V současnosti probíhají dokončovací práce kolem domu a na jaře 2014 se bude pokračovat s výstavbou garáží a společné dílny, na kterých je plánovano osazení další terasy.Každý byt v domě má navíc svoje parkovací místo na vlastním pozemku. Po dostavbě garáží a dokončení terénních úprav se doplatí částka 300 000 Kč, která je zahrnuta v celkové ceně bytu. Dům s prodávaným bytem se nachází asi 500 m od centra města Liberec. Z jihu je dům obklopen vzrostlou zelení, skálou z níž vyvěrá pramen a malou zahrádkou. Připravuje se stavba pergoly pro společné posezení u kávy nebo grilování. Kolem domu je vybudován chodník ze zámkové dlažby a kompletní splašková a dešťová kanalizace. V blízkosti prodávaného bytu je cyklostezka, sportovní hřiště, park podél řeky Nisa, autobusové zastávky MHD, benzinová pumpa, obchody a nájezd na dálnici.

Občanská vybavenost

tramvaj
bus
vlak
bankomat
lékárna
školka

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
50.772364
15.047801
Chrastavská, Liberec, Czech Republic
Cena
3 990 000 Kč
celková cena
ID nabídky59955
AdresaChrastavská, Liberec
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater2
Užitná plocha120 m²
Terasaano
Garážano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter