Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m², ulice Sokolská, Nové Město

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m2, ulice Sokolská, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m2, ulice Sokolská, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m2, ulice Sokolská, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m2, ulice Sokolská, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m2, ulice Sokolská, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m2, ulice Sokolská, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m2, ulice Sokolská, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m2, ulice Sokolská, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m2, ulice Sokolská, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m2, ulice Sokolská, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m2, ulice Sokolská, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m2, ulice Sokolská, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 73m2, ulice Sokolská, Nové Město

Kancelářské prostory k pronájmu 73m² se nachází ve druhém patře cihlové budovy v ulici Sokolská, Praha 2, Nové Město. Pokoje jsou průchozí, k dispozici sociální zařízení. Na podlahách dlažba. Občanská vybavenost – restaurace, fastfoody, supermarket, obchody, lékárna a další. Dopravní dostupnost – 1 minutu na stanici tramvají a stanici metra I.P.Pavlova, linka C.

50.074253
14.429425
Sokolská, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
13 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 726/osoba služby + elektřina a plyn
ID nabídky59909
AdresaSokolská, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha72,77 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter