Tato nemovitost není dostupná

Praha, pronájem restaurace na Praze 6, ulice Na Santince, zásobování, sklady, rekonstrukce dle vašich představ

Praha, pronájem restaurace na Praze 6, ulice Na Santince, zásobování, sklady, rekonstrukce dle vašich představ Praha, pronájem restaurace na Praze 6, ulice Na Santince, zásobování, sklady, rekonstrukce dle vašich představ Praha, pronájem restaurace na Praze 6, ulice Na Santince, zásobování, sklady, rekonstrukce dle vašich představ Praha, pronájem restaurace na Praze 6, ulice Na Santince, zásobování, sklady, rekonstrukce dle vašich představ Praha, pronájem restaurace na Praze 6, ulice Na Santince, zásobování, sklady, rekonstrukce dle vašich představ Praha, pronájem restaurace na Praze 6, ulice Na Santince, zásobování, sklady, rekonstrukce dle vašich představ Praha, pronájem restaurace na Praze 6, ulice Na Santince, zásobování, sklady, rekonstrukce dle vašich představ Praha, pronájem restaurace na Praze 6, ulice Na Santince, zásobování, sklady, rekonstrukce dle vašich představ Praha, pronájem restaurace na Praze 6, ulice Na Santince, zásobování, sklady, rekonstrukce dle vašich představ Praha, pronájem restaurace na Praze 6, ulice Na Santince, zásobování, sklady, rekonstrukce dle vašich představ Praha, pronájem restaurace na Praze 6, ulice Na Santince, zásobování, sklady, rekonstrukce dle vašich představ Praha, pronájem restaurace na Praze 6, ulice Na Santince, zásobování, sklady, rekonstrukce dle vašich představ

Nabízíme k pronájmu restauraci 450m², která se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Na Santince, Praha 6, Dejvice. Prostory je možné si pronajmout jako restauraci nebo obchodní prostory. Je zde samostatný vchod, rampa – zásobování, alarm, internet, klimatizace. Majitelé jsou ochotní po domluvě provést rekonstrukci dle vašich představ. Možnost pronájmu skladu v suterénu domu za poplatek.

50.107154
14.386633
nám. Na Santince, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
135 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 25000 + sklady 150 Kč/m2
ID nabídky59895
Adresanám. Na Santince, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha450 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter