Tato nemovitost není dostupná

Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m², Staré, genius loci Město

Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město Praha, jedinečná nabídka pronájmu lukrativních prostorů v ulici Karlova, 130m2, Staré, genius loci Město

Máte jedinečnou příležitost pronajmou si dlouhodobě výborně fungující restaurační prostory s rychlým občerstvením, které se nachází na nejvytíženější turistické trase v Praze mezi Karlovým mostem a Staroměstským náměstím. Prostor se skládá ze přízemí o velikosti 80 m2 kde se nachází se stolečky, zázemí, kuchyně a sklad o velikosti 10 m2 kde je mrazicí místnost. Je zde možnost non-stop provozu. V prvním patře je nekuřácká restaurace o velikosti 40 m2, kde je kapacita na sezení přes 30 míst. Jedinečné prostředí je podtrženo restaurovaným klenutým stropem se stropní malbou. Je zde zavedena vzduchotechnika, klimatizace, pec na pizzu a kuchyňské zázemí. Prostory jsou vhodné především pro řetězec s rychlým občerstvením, italskou restauraci, nebo nájemce, který ocení jedinečnost a genius loci daného místa.

50.086148
14.416557
Praha, Praha (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky59886
AdresaPraha, Praha (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater2
Užitná plocha130 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter