Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m²

Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m2 Praha, krásný nezařízený byt 2+kk k pronájmu v rodinném domě, zahrada, nám. Před bateriemi, Střešovice, 55 m2

Krásný nezařízený byt 2+kk o celkové rozloze 55 m2 se nachází v 2. patře rodinného domu se zahradou, kterou lze pod dohodě využívat. Kuchyně vybavena plynovým sporákem, troubou a lednicí s mrazničkou. Koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Toaleta odděleně. Na podlahách jsou koberce, parkety a dlažba. Topení WAW. Možnost parkování před domem na ulici. Dům se nachází v klidné, ale zároveň atraktivní lokalitě se skvělou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Autobusová zastávka Náměstí Před Bateriemi 2 minuty chůze od domu, z které se dostanete do 10 minut na metro „A“ Hradčanská.

50.090918
14.371519
nám. Před bater., Praha 6 - Střešovice, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3500 Kč/dvě osoby
ID nabídky59867
Adresanám. Před bater., Praha 6 - Střešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha55 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter