Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m² na Malé Straně - Říční ulice

Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice Nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+kk velikosti 59 m2 na Malé Straně - Říční ulice

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk velikosti 59 m2 v prvním patře s místem na venkovní terase pod arkádami (snídaňové zákoutí). Celý byt je kompletně zrekonstruován, a stylově vybaven včetně starožitných doplňků. Byt je částí bývalého tzv. Malostranského špitálu, unikátní stavby ze 17. Století, která je památkově chráněna. Pod stylovou cihlovou podlahou je podlahové topení. Kuchyňská linka je vybavena varnou deskou a vestavěnou pračkou, myčkou, troubou a lednicí, v koupelně se nachází vana a toaleta. Součástí bytu je také komora na patře a šatna. Parkování na dvoře uzavřeném dvoře v ceně nájmu. Byt lze pronajmout prázdný, pokud nájemník preferuje vlastní nábytek. Pohádkové umístění na Malé Straně – hned vedle parku Kampa a Petřín, nejmalebnější části Prahy, nabízí veškerou vybavenost a zároveň úžasnou historickou atmosféru.

50.081893
14.406088
Říční, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+700.-Kc za osobu poplatky
ID nabídky59852
AdresaŘíční, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha59 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter