Tato nemovitost není dostupná

Funkcionalistická vila na Praze 4

Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4 Funkcionalistická vila na Praze 4

Luxusní funkcionalistická vila z 30. let 20. století, rekonstruována v roce 2004. Na podlahách jsou parkety, kuchyň je plně vybavená. V prvním patře jsou 2 ložnice a obývací otevřená část, velice luxusní koupelna. V přízemí otevřený prostor, který lze rozdělit na ložnici a obývací část, kuchyň krásně prosvětlena a moderně zařízena. V suterénu je další veliký pokoj, koupelna. Pokoj je osvětlen okny, na podlaze opět parkety. V okolí domu zahrada, pěkně udržovaná. K dispozici garáž pro 2 auta. Dopravní dostupnost dobrá, autobus z Kačerova a pod kopcem další autobusy a tramvaje jedoucí do centra.

50.025134
14.410286
Nad údolím, Praha 4 - Hodkovičky, Czech Republic
Cena
65 000 Kč
za měsíc
ID nabídky5985
AdresaNad údolím, Praha 4 - Hodkovičky
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku400 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter