Tato nemovitost není dostupná

Pronájem prodejny s výkladem, zázemím a velkou prodejní plochou, dobrý přístup z hlavní třídy, 187 m², Praha 4 Nusle

Pronájem prodejny s výkladem, zázemím a velkou prodejní plochou, dobrý přístup z hlavní třídy, 187 m2, Praha 4 Nusle Pronájem prodejny s výkladem, zázemím a velkou prodejní plochou, dobrý přístup z hlavní třídy, 187 m2, Praha 4 Nusle Pronájem prodejny s výkladem, zázemím a velkou prodejní plochou, dobrý přístup z hlavní třídy, 187 m2, Praha 4 Nusle Pronájem prodejny s výkladem, zázemím a velkou prodejní plochou, dobrý přístup z hlavní třídy, 187 m2, Praha 4 Nusle Pronájem prodejny s výkladem, zázemím a velkou prodejní plochou, dobrý přístup z hlavní třídy, 187 m2, Praha 4 Nusle Pronájem prodejny s výkladem, zázemím a velkou prodejní plochou, dobrý přístup z hlavní třídy, 187 m2, Praha 4 Nusle

Jedná se o prodejní halu s WC a šatnami. K dispozici jsou případně dvě reklamní zařízení – totem v trávníku 2×2m a billboard 3×5m. Obě zařízení nejsou v ceně nájmu a jejich pronájem není podmínkou. Reklamní plocha nad výlohami je v ceně pronájmu zahrnuta. Prodejna, šatna, a WC, celková prodejní plocha 110 m2, zděná zateplená a vytápěná budova, ústřední plynové topení, centrální vysavač, centrální kompresor 10 bar, alarm se zapojením na PCO, internet – pevné připojení, strukturovaná PC síť, telefonní ústředna. Výborné parkování a vlastní parkoviště pro zákazníky, dobré spojení MHD. Celý objekt je po rozsáhlé rekonstrukci včetně střechy a fasád. Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři.

50.065162
14.437120
Křesomyslova, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
220 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ zúčtovatelné služby, dle spotřeby cca 2000 Kč měsíčně
ID nabídky59846
AdresaKřesomyslova, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha110 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter