Tato nemovitost není dostupná

Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m² s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání

Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání Praha, kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk 40m2 s balkonem, ulice Wiesenthalova, garážové stání

Krásný kompletně zařízený byt k pronájmu 1+kk (40m²) se nachází v prvním patře novostavby v Praze, Řeporyje. Byt sestává z pokoje s balkonem a kuchyňským koutem. K bytu patří garážová stání, které jsou již zahrnuta v ceně nájmu. Dopravní dostupnost – 5 minut na stanici metra Luka, 30 min do centra města. Klimatizace.

Vytápění

ústřední topení
50.038111
14.322075
Wiesenthalova, Praha 5 - Řeporyje, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky3500.-
ID nabídky59837
AdresaWiesenthalova, Praha 5 - Řeporyje
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha40 m²
Balkónano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter