Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průmyslová, Hostivař, 319 m²

Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průmyslová, Hostivař, 319 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průmyslová, Hostivař, 319 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průmyslová, Hostivař, 319 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průmyslová, Hostivař, 319 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průmyslová, Hostivař, 319 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průmyslová, Hostivař, 319 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průmyslová, Hostivař, 319 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průmyslová, Hostivař, 319 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průmyslová, Hostivař, 319 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průmyslová, Hostivař, 319 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průmyslová, Hostivař, 319 m2 Praha, atraktivní částečně zařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průmyslová, Hostivař, 319 m2

Atraktivní částečně zařízený nebytový prostor o rozměru 319 m2 se nachází v 10. patře cihlové budovy na Praze 10. Společná kuchyňka a toaleta pro celé patro. Kuchyňka vybavena kuchyňskou linkou a lednicí. Na podlahách jsou koberce a dlažba. Vytápění prostřednictvím ústředního topení. Parkování možné před budovou na ulici. Budova se nachází v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Autobusová zastávka „Barvy a laky“ naproti budově, z které se dostanete do 6 minut na metro „A“ Depo Hostivař.

50.066201
14.535618
Průmyslová, Praha 10 - Hostivař, Czech Republic
Cena
280 Kč
za m²
Poplatky+ poplatky za energii
ID nabídky59827
AdresaPrůmyslová, Praha 10 - Hostivař
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro10. patro
Užitná plocha319 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter