Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní nezařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průběžná, Strašnice, parkování, 130 m²

Praha, atraktivní nezařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průběžná, Strašnice, parkování, 130 m2 Praha, atraktivní nezařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průběžná, Strašnice, parkování, 130 m2 Praha, atraktivní nezařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průběžná, Strašnice, parkování, 130 m2 Praha, atraktivní nezařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průběžná, Strašnice, parkování, 130 m2 Praha, atraktivní nezařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průběžná, Strašnice, parkování, 130 m2 Praha, atraktivní nezařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průběžná, Strašnice, parkování, 130 m2 Praha, atraktivní nezařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průběžná, Strašnice, parkování, 130 m2 Praha, atraktivní nezařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průběžná, Strašnice, parkování, 130 m2 Praha, atraktivní nezařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průběžná, Strašnice, parkování, 130 m2 Praha, atraktivní nezařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průběžná, Strašnice, parkování, 130 m2 Praha, atraktivní nezařízený kancelářský prostor k pronájmu, Průběžná, Strašnice, parkování, 130 m2

Atraktivní nezařízený nebytový prostor vhodný pro provoz kanceláří o celkové rozloze 130 m2 se nachází v 1. patře cihlového domu na Praze 10 – Strašnicích. Prostory se skládají ze 7 místností, kuchyňky a toalety. Toaleta odděleně. Na podlahách jsou koberce a PVC. K domu náleží 5 parkovacích míst a alarm. Dům se nachází v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Tramvajová zastávka „Radošovická“ přímo před domem, z které se dostanete do 9 minut na metro „A“ Želivského.

50.066621
14.496085
Průběžná, Praha 10 - Strašnice, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky59738
AdresaPrůběžná, Praha 10 - Strašnice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha130 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter