Tato nemovitost není dostupná

Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy

Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy Prodej rodinného domu 8+2kk v obci Březová-Oleško u Prahy

Prodej atypicky řešeného rodinného domu v Březové-Olešku u Prahy. Dům je možno využívat i jako dvougenerační bydlení se společným vchodem a bezbariérovým přístupem do domu. Dům je vhodný i pro podnikatelské účely. Zastavěná plocha domu je 202m², obytná plocha je 300m², samostatná garáž má plochu 54m². Celková plocha pozemku je 1247m². Dům je situován jihozápadně a je nadstandardně prosvětlen francouzskými okny a střešními okny. Dispozičně řešen jako 8+2kk, kde v přízemí se nachází 2× obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 studentské pokoje, 2 koupelny – v jedné se nachází menší tělocvična, technická místnost, šatna. Podkroví se střešními okny je využíváno jako ložnice a pracovna, koupelna s vířivou vanou, dvě ložnice nad „studentskými“ pokoji.

Dispoziční řešení lze jednoduchými stavebními úpravami řešit jako dvě zcela samostatné bytové jednotky s vlastním podkrovím.

Kolaudace domu proběhla v roce 2007. Jedná se o zděný, nepodsklepený dům, s plastovými okny a střešními okny, dalším vybavení jsou vnitřní žaluzie (vertikální látkové, horizontální dřevěné), dlažba a plovoucí laminátové podlahy. K dispozici je vlastní studna s pitnou vodou,též připojení na vodovod, odpadní jímka, vytápění je kombinované-elektrokotel a krb s výkonnou krbovou vložkou. Dům je nízkoenergetický a veškeré roční provozní náklady jsou do 45tis.Kč.

Okrasná zahrada je se vzrostlými stromy a jezírkem, u domu je krytá pergola se zahradním krbem s udírnou a kruhovým bazénem s osvětlením.

Garáž s vjezdem ze dvora je určena pro dvě auta a dílnu, v podkroví garáže jsou úložné prostory, vedle garáže je kryté stání pro vyšší auto, za domem další dvě parkovací místa se samostatným vjezdem, možnost parkování i na dvoře pro další dvě až tři auta. Dům se nachází na hranici staré zástavby obce, nedaleko les a cyklostezky. Dopravní spojení – BUS, 5 km autem na pražský okruh. Veškerá občanská vybavenost v nedalekých Dolních Břežanech.

49.914364
14.413239
Lipová, Březová-Oleško, Czech Republic
Cena
7 690 000 Kč
celková cena
Poplatky+ provize RK
ID nabídky59709
AdresaLipová, Březová-Oleško
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku1 247 m²
Bazénano
Garážano
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter