Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m²), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování

Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování Praha, luxusní nezařízený byt v novostavbě k pronájmu 2+kk (76m2), ulice Linhartova, Košíře, terasa, sklep, parkování

Luxusní nezařízený byt k pronájmu 2+kk (76m²) s terasou 6m², které je možné si pronajmout zařízený za vyšší cenu, se nachází v prvním patře novostavby s výtahem v ulici Linhartova, Praha 5, Košíře. V kuchyni je lednice, mrazák, indukční varná deska, elektrická trouba, myčka, mikrovlnka, u kuchyně je spíž. U ložnice je také šatna. V koupelně je vana, toaleta v oddělené místnosti, pračka po dohodě. V domě jsou použité nadstandardní materiály – kuchyne znacky Poggenpohl se spotřebiči Siemens, keramické dlažby a sanita Villeroy Boch, dubové parkety, v koupelně podlahové topení, baterie Hansgrohe. K bytu patří také sklep 8m² a zastřešené venkovní parkovací stání, které je nutno pronajmout s bytem za měsíční poplatek (také je možnost pronájmu klasického garážového stání). Na podlahách dlažba a parkety. Topení ústřední, možno internet. Dům se nachází v příjemném prostředí s dostatkem zeleně. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů (13 minut na stanici metra Anděl, linka B).

50.063052
14.369533
Linhartova, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca Kč 4000,- + parkování Kč 1000,-
ID nabídky59708
AdresaLinhartova, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha76 m²
Terasaano (6 m²)
Balkónne
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter