Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m²

Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu v rodinném domě, Do Lipan, Kolovraty, zahrada, terasa, garáž, 190 m2

Krásný částečně zařízený byt 6+kk k pronájmu po rekonstrukci o rozloze 160 m2 (ploše bytu) a 30 m2 (nebytový prostor) se zahradou, terasou a garáží se nachází v rodinném domě v Praze – Kolovratech. Byt disponuje 2 velkými pokoji, 2 dětskými pokoji, ložnicí, kuchyní, 2 koupelnami, 3 toaletami a saunou. Kuchyň vybavená elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou, troubou, myčkou, mikrovlnou troubou a lednicí s mrazničkou. První koupelna s rohovou vanou a toaletou. Druhá koupelna se sprchovým koutem. Dvě toalety samostatně. V bytě je připojení na internet, alarm a krbová vložka. Na podlahách jsou plovoucí podlahy, koberce a dlažba. Vytápění prostřednictvím plyn. etážového topení (podlahové vytápění dole, radiátory nahoře). Možnost využití dalších parkovacích míst ve dvoře. Dům se nachází ve velice klidné lokalitě. Skvělá dopravní dostupnost, autobusová zastávka „Do Lipan“ přímo před domem, z které se dostanete do půl hodiny na metro „C“ Háje.

50.007534
14.626571
Do Lipan, Praha 10 - Kolovraty, Czech Republic
Cena
29 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5000 Kč
ID nabídky59707
AdresaDo Lipan, Praha 10 - Kolovraty
Budovadřevo
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha190 m²
Plocha pozemku1 100 m²
Zahradaano (1 100 m²)
Terasaano (8 m²)
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter