Tato nemovitost není dostupná

Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m²

Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2 Praha, atraktivní nebytový prostor k pronájmu - 8 kanceláří, Křenova, Veleslavín, garážové stání, 215 m2

Atraktivní nebytový prostor vhodný pro provoz firmy o celkové výměře 215 m2 se nachází v 2. patře budovy na Praze 6. Prostor se skládá z 8 jednotlivých kanceláří oddělených zděnou příčkou s oknem a výhledem do ulice nebo na park. Dále kuchyně a dvou toalet. Budova je včetně výtahu a přístupu přímo do podzemních garáží, kde je možnost pronajmout parkovací stání za měsíční poplatek či využít parkovacího stání před budovou na parkovišti se závorou. Na podlahách jsou zátěžové koberce. Vytápění prostřednictvím ústředního topení. K dispozici je alarm, telefon a vysokorychlostní internet UPC, v průběhu roku bude zavedeno optické připojení s 300mb/300mb. Možnost pronajmutí i sklepních kójích v garážích pod objektem. Prostory se nacházejí v klidné lokalitě se skvělou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V okolí jsou supermarket Billa, lékárna, pošta, restaurace a tramvajová zastávka „Obchodní dům Petřiny“, z které se dostanete do 11 minut na metro „A“ Hradčanská.

50.088802
14.344687
Křenova, Praha 6, Czech Republic
Cena
270 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ poplatky 32 Kč/m2
ID nabídky59692
AdresaKřenova, Praha 6
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha215 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter