Tato nemovitost není dostupná

Kanceláře vysokého standartu k pronájmu v horních patrech paláce na prominentní adrese, Na příkopě - Praha 1, až 4000 m²

Kanceláře vysokého standartu k pronájmu v horních patrech paláce na prominentní adrese, Na příkopě - Praha 1, až 4000 m2 Kanceláře vysokého standartu k pronájmu v horních patrech paláce na prominentní adrese, Na příkopě - Praha 1, až 4000 m2 Kanceláře vysokého standartu k pronájmu v horních patrech paláce na prominentní adrese, Na příkopě - Praha 1, až 4000 m2

Působivá rohová budova Na Příkopě nabízí po celkové rekonstrukci cca. 4 000 m2 kancelářských ploch nejvyšší kvality. Nezávislý přístup je zajištěn dvěma hlavními recepcemi se vstupy z ulice Na Příkopě a ulice Panské a přímými osobními výtahy do jednotlivých kancelářských pater. Objekt profituje z obchodních prostorů umístěných v nižších podlažích, které bude využívat jediný nájemce jako obchodní dům. V podzemních podlažích je umístěno zhruba 150 parkovacích míst. Objekt se nachází v pěší zóně na rohu pražské prominentní nákupní třídy Na Příkopě a ulice Panská. Hlavní dopravní uzel městské hromadné dopravy stanice metra Můstek a Náměstí Republiky stejně jako zastávky tramvají jsou v docházkové vzdálenosti. Dostupnost individuální dopravou je též excelentní a navíc je možné využít dostatečného množství parkovacích míst v zmíněném podzemním parkovišti objektu. Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři.

50.085387
14.425471
Na příkopě, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
542,12 Kč
 (€)
21 € Měnový kurz: 25,82
ze dne: 23. 5. 2018
 
měsíčně za m²
ID nabídky59679
AdresaNa příkopě, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Užitná plocha4 000 m²
Garážano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter