Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m², ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep Praha, kancelářské prostory k pronájmu 60m2, ulice Americká, Vinohrady, parkování, sklep

Krásné kancelářské prostory k pronájmu 60m² se nachází v přízemí cihlové budovy s výtahem v ulici Americká, Praha 2, Vinohrady. Jsou zde 3 kanceláře, kuchyňka, toalety, komora. K prostorům je možné zařídit i sklep. Možno pronájmu parkování za poplatek. Velice žádaná lokalita přímo u náměstí Míru. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Výborná dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů, tramvají a stanici metra Náměstí Míru, linka A.

50.074365
14.436572
Americká, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
17 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie + 3500 parkování (možno)
ID nabídky59675
AdresaAmerická, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha70 m²
Garážano
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter