Tato nemovitost není dostupná

Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m², Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost

Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost Praha, zrekonstruované gastro prostory na rušné ulici 210m2, Vinohrady, vyhledávaná lokalita, jedinečná příležitost

Jedinečné zrekonstruované nebytové prostory se nachází na rušné ulici u I.P.Pavlova. Jedná se o přízemní prostory 90m² a suterén 120m². Prostory jsou kolaudovány v roce 2012, ideální pro restauraci. Vybavení – pouze nerezové stoly v kuchyni (na míru). Prostory se nachází mezi náměstím Míru a I.P.Pavlova. Je zde výborná dopravní dostupnost.

50.075918
14.432356
Bělehradská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
75 000 Kč
za měsíc
ID nabídky59665
AdresaBělehradská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater2
Užitná plocha210 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter