Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m²

Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m² Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m² Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m² Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m² Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m² Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m² Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m² Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m² Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m² Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m² Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m² Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m² Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m² Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk a podlahové ploše 60 m²

Nabízíme pronájem plně zařízeného bytu, s balkonem, o velikosti 2+kk, podlahové ploše 60 m², v 6.NP panelového domu v Praze 4, ulice Donovalská. Dům a byt jsou v dobrém stavu, po rekonstrukci střechy, dům je zateplený. Dům se nachází v klidné části s dobrou dopravní dostupností do centra města. Byt se sestává z dvou pokojů, koupelny s vanou, samostatná toaleta a balkón. Byt je kompletně zařízen – koberce, kabelová televize, lednice, plynový sporák, pračka.

Vytápění

ústřední topení
50.036396
14.503666
Donovalská, Praha 4 - Chodov, Czech Republic
Cena
9 900 Kč
za měsíc
Poplatkypoplatky 4000,-kč/ měsíc,
ID nabídky59663
AdresaDonovalská, Praha 4 - Chodov
Budovapanelová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha60 m²
Půdní prostoryne
Terasane
Balkónano (6 m²)
Lodžiene
Bazénne
Garážne
Sklepne
Výtahano
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter