Tato nemovitost není dostupná

Nebytový prostor 90m² k pronájmu Praha 5 - Radotín, novostavba s bezbarierovým přístupem, alarm, 3x wc, wifi

Nebytový prostor 90m² k pronájmu Praha 5 - Radotín, novostavba s bezbarierovým přístupem, alarm, 3x wc, wifi Nebytový prostor 90m² k pronájmu Praha 5 - Radotín, novostavba s bezbarierovým přístupem, alarm, 3x wc, wifi Nebytový prostor 90m² k pronájmu Praha 5 - Radotín, novostavba s bezbarierovým přístupem, alarm, 3x wc, wifi Nebytový prostor 90m² k pronájmu Praha 5 - Radotín, novostavba s bezbarierovým přístupem, alarm, 3x wc, wifi Nebytový prostor 90m² k pronájmu Praha 5 - Radotín, novostavba s bezbarierovým přístupem, alarm, 3x wc, wifi Nebytový prostor 90m² k pronájmu Praha 5 - Radotín, novostavba s bezbarierovým přístupem, alarm, 3x wc, wifi Nebytový prostor 90m² k pronájmu Praha 5 - Radotín, novostavba s bezbarierovým přístupem, alarm, 3x wc, wifi Nebytový prostor 90m² k pronájmu Praha 5 - Radotín, novostavba s bezbarierovým přístupem, alarm, 3x wc, wifi Nebytový prostor 90m² k pronájmu Praha 5 - Radotín, novostavba s bezbarierovým přístupem, alarm, 3x wc, wifi Nebytový prostor 90m² k pronájmu Praha 5 - Radotín, novostavba s bezbarierovým přístupem, alarm, 3x wc, wifi Nebytový prostor 90m² k pronájmu Praha 5 - Radotín, novostavba s bezbarierovým přístupem, alarm, 3x wc, wifi

Nabízíme k pronájmu komerční prostory 90m² v novostavbě s bezbarierovým přístupem včetně toalety. Dům se nachází v klidné části Prahy 5 – Radotín, snadná dopravní dostupnost do centra města – 30 minut na hlavní nádraží. Součástí nebytových prostor jsou dva kuchyňské kouty, 3× toaleta a 6 parkovacích míst před domem. Telefon, wifi, zabezpečovací system. Prostory byly zkolaudovány jako kavárna.

Občanská vybavenost

bus

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
49.996990
14.369257
Jarmily Novotné, Praha 5, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatkypoplatky 2000,-kč/měsíc
ID nabídky59661
AdresaJarmily Novotné, Praha 5
Budovacihlová
Stavnovostavba
Patropřízemí
Užitná plocha90 m²
Půdní prostoryne
Terasane
Balkónne
Bazénne
Garážne
Sklepne
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter