Tato nemovitost není dostupná

Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst

Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově - Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst

Restaurace se dvěma zahrádkami k pronájmu na Žižkově – Praha 3, přízemí a suterén, 46 míst. Včetně zařízení, menší zahrádka je před domem, větší ve dvoře. Rozměry: restaurace – 55m², zázemí – 17 m2, kuchyň – 22 m2, sklad – 22 m2. Jedná se o rušnou žižkovskou ulici, nad restaurací je hotel. Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři.

50.089108
14.473485
Jeseniova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně poplatků
ID nabídky59626
AdresaJeseniova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha116 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter