Tato nemovitost není dostupná

Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita

Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita Praha, pěkný, zařízený nebo nezařízený byt 2+kk+terasa (62m²) k pronájmu, garážové stání v domě, klidná lokalita

Pěkný, zařízený nebo nezařízený světlý byt 2+kk (62m²) v klidné lokalitě s přízemní terasou. Kuchyňský kout je vybaven lednicí, mrazničkou, myčkou, elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem a elektrickou konvicí. V koupelně je pračka kombinovaná se sušičkou a vana, toaleta je zvlášť. Topení plynové etážové. Podlahy jsou dlážděné v pokojích je koberec. Na chodbě jedna úložná komora a vestavěná velká skříň. V ložnici prostorná šatna. Garážové stání pro jedno auto k dispozici za příplatek. Výborná dopravní dostupnost – 4 minuty na stanici metra Jinonice B, 15 minut celkově do centra Prahy.

50.054820
14.366460
U kříže, Praha 5 - Jinonice, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatkyslužby domu jsou v ceně, zálohy na energie 3.500, pronájem garážového stání za 1000 Kč měsíčně - nutno pronajmout s bytem
ID nabídky59619
AdresaU kříže, Praha 5 - Jinonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha62 m²
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter