Tato nemovitost není dostupná

Zahrada v zahrádkářské kolonii na prodej, 402 m², Praha 9 - Vysočany, Hloubětín

Zahrada v zahrádkářské kolonii na prodej, 402 m2, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín Zahrada v zahrádkářské kolonii na prodej, 402 m2, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín Zahrada v zahrádkářské kolonii na prodej, 402 m2, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín Zahrada v zahrádkářské kolonii na prodej, 402 m2, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín Zahrada v zahrádkářské kolonii na prodej, 402 m2, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín Zahrada v zahrádkářské kolonii na prodej, 402 m2, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín Zahrada v zahrádkářské kolonii na prodej, 402 m2, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín Zahrada v zahrádkářské kolonii na prodej, 402 m2, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín Zahrada v zahrádkářské kolonii na prodej, 402 m2, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín Zahrada v zahrádkářské kolonii na prodej, 402 m2, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín Zahrada v zahrádkářské kolonii na prodej, 402 m2, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín Zahrada v zahrádkářské kolonii na prodej, 402 m2, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín

Nabízíme Vám zahradu o ploše 402 m2 v zahrádkářské kolonii mezi Kbelskou a Vysočanskou radiálou, Praha 9, rozhraní Vysočan a Hloubětína. Zahradu lze využívat k rekreaci, zahrádkářství nebo zde lze i trvale bydlet jako někteří sousedé. V současné době je vybagrován a vybudován 16 m2 železobetonový suterénní prostor a základy pro výstavbu zděného domku. Jedná se o rohovou, několik let neudržovanou, oplocenou zahradu v udržované, oplocené osadě, do které je vjezd přes bránu na dálkové ovládání. Na pozemku se nachází stará kůlna na nářadí, je zavedena elektřina a voda na zavlažování. Vstup na zahradu je vlastní uzamykatelnou brankou nebo z boku pozemku, kam se dá vjet autem až na zahradu. Není problém vybudovat odpadní jímku. Na zahradu se můžete zajet podívat sami kdykoli, boční brána není zamčená, takže z kolonie se dostanete na zahradu, vjezd do kolonie je uzamčen na dálkové ovládání, ale je zde poměrně velký provoz – příjezd a výjezd sousedů, kteří zde trvale bydlí, tak že vás někdo pustí dovnitř. Vjezd je z ulice Kbelská směrem nahoru na Prosek – Letňany – Kbely, pozor odbočka je vidět teprve až když jste na její úrovni. Hned za vjezdem do zahrádkářské kolonie se dáte vlevo a do kopce až na konec na louku, zahrada je hned první pozemek vpravo, orientační bod je vysoká hrušeň na pozemku a pod ní dřevěná kůlna.

Inženýrské sítě

elektřina
voda
50.114285
14.527886
Praha, Praha 9 (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
600 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně všech poplatků a služeb
ID nabídky59517
AdresaPraha, Praha 9 (Okres Hlavní město Praha)
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku402 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter