Tato nemovitost není dostupná

Praha, hezký stylový prostor k pronájmu, 80m², lukrativní adresa V kotcích, Praha 1

Praha, hezký stylový prostor k pronájmu, 80m2, lukrativní adresa V kotcích, Praha 1 Praha, hezký stylový prostor k pronájmu, 80m2, lukrativní adresa V kotcích, Praha 1 Praha, hezký stylový prostor k pronájmu, 80m2, lukrativní adresa V kotcích, Praha 1 Praha, hezký stylový prostor k pronájmu, 80m2, lukrativní adresa V kotcích, Praha 1 Praha, hezký stylový prostor k pronájmu, 80m2, lukrativní adresa V kotcích, Praha 1 Praha, hezký stylový prostor k pronájmu, 80m2, lukrativní adresa V kotcích, Praha 1 Praha, hezký stylový prostor k pronájmu, 80m2, lukrativní adresa V kotcích, Praha 1 Praha, hezký stylový prostor k pronájmu, 80m2, lukrativní adresa V kotcích, Praha 1 Praha, hezký stylový prostor k pronájmu, 80m2, lukrativní adresa V kotcích, Praha 1 Praha, hezký stylový prostor k pronájmu, 80m2, lukrativní adresa V kotcích, Praha 1 Praha, hezký stylový prostor k pronájmu, 80m2, lukrativní adresa V kotcích, Praha 1 Praha, hezký stylový prostor k pronájmu, 80m2, lukrativní adresa V kotcích, Praha 1

Praha, nabízíme k pronájmu stylové prostory v podzemním podlaží historického domu v centru Starého města. Žádaná lokalita Prahy 1, ulice V kotcích. Vchod přímo z ulice ze zádveří po kamenných schodek do několika místností s cihlovou klenbou. V úrovni ulice je několik výstavních výkladců a upoutávek. Není zavedena voda, sociální zařízení v prostorách domu. Topení je na elektřinu přímotopy, současně musí být zapnutý vysoušeč vlhkosti.Vhodné na obchod, showroom, atelier, vinotéka.

50.084099
14.420637
V kotcích, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky 5000 Kč
ID nabídky59381
AdresaV kotcích, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Užitná plocha80 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter