Tato nemovitost není dostupná

Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou

Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou Prodej dvou domů, 3+1 a 2+1 v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou

Nabízíme k prodeji historický cihlový rodinný dům v ulici Vrťátkova, Benátky nad Jizerou. Rodinný dům původně řešený jako dvě samostatné bytové jednotky (stále dvě čísla popisné) je nyní spojen vstupní chodbou. Do této chvíle byl částečně rekonstruován (nová střecha nad jednou částí, částečně nové rozvody vody a topení). Dům má dvě podlaží – z jedné části již rekonstruováno na obytnou část. V 1NP jsou dva byty a místnosti využívané jako sklady uhlí nebo topiva. 2NP je přístupné z bytu 3+1 a nacházejí se zde dvě ložnice a galerie. Užitná plocha činí 155,46m² s možností vybudování obytného podkroví nad bytem 2+1. Budova je napojena na kanalizaci, vodovod, elektřinu a plyn – přípojka v ulici. Objekt je vhodný pro bydlení k další rekonstrukci a podléhá památkové ochraně. Nemovitost vhodná jako dvougenerační bydlení či jako investice. Pro více informací nás kontaktujte.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální tuhá paliva
Lokální plynové gas available in the street

Voda

dálkový vodovod
50.292544
14.825383
Vrťátkova, Benátky nad Jizerou, Czech Republic
Cena
1 196 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně všech poplatků a právních služeb
ID nabídky59352
AdresaVrťátkova, Benátky nad Jizerou
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha155 m²
Plocha pozemku130 m²
Půdní prostoryano
Terasane
Balkónne
Garážne
Sklepano
Zařízenone
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter