Tato nemovitost již byla pronajata

Pronájem zajímavých kanceláří , 51 m², Plzeň centrum, Pražská ulice

Pronájem zajímavých kanceláří , 51 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří , 51 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří , 51 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří , 51 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří , 51 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří , 51 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří , 51 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří , 51 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice

Nabízíme k pronájmu zajímavé kancelářské prostory – dvě kanceláře , které jsou situovány v centru města, ve 2. patře historického domu nedaleko náměstí Republiky. Kanceláře o celkové výměře 51 m2 jsou nezařízené. Na podlaze je položen koberec, topení zajišťuje plynový kotel . K dispozici je kuchyňský kout vybavený lednicí, dvouvařičem, myčkou a MW troubou společný pro patro. Možno využívat telefon a připojení ADSL. Ke kancelářím je také možno pronajmout zasedací místnost s 80 místy za 100,–/hod. V domě je restaurace. Jedinečná je terasa a atrium. Ve službách je zahrnut úklid společných prostor, provoz recepce, ostraha a svoz odpadu. Doporučujeme, jedná se o jedinečné a reprezentativní prostory umístěné přímo v centru Plzně.

Vytápění

ústřední topení
49.746469
13.382216
Pražská, Plzeň, Czech Republic
Cena
5 493 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky a sližby
ID nabídky59292
AdresaPražská, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha51 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Kristýna Dubnová
asistentka ředitele

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter