Tato nemovitost není dostupná

Pronájem zajímavých kanceláří, 35 m², Plzeň centrum, Pražská ulice

Pronájem zajímavých kanceláří, 35 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří, 35 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří, 35 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří, 35 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří, 35 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří, 35 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří, 35 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice Pronájem zajímavých kanceláří, 35 m2, Plzeň centrum, Pražská ulice

Nabízíme k pronájmu zajímavé kancelářské prostory – kanceláře , které jsou situovány v centru města, v 1. patře historického domu nedaleko náměstí Republiky. Dvě kanceláře o celkové ploše 18 m2 a 17 m2 jsou nezařízené . Na podlaze je položen koberec a renovované parkety, topení zajišťuje plynový kotel . K dispozici je kuchyňský kout vybavený lednicí, dvouvařičem, myčkou a MW troubou společný pro patro. Možno využívat telefon a připojení ADSL. Ke kancelářím je také možno pronajmout zasedací místnost s 80 místy za 100,–/hod. V domě je restaurace. Jedinečná je terasa a atrium. Ve službách je zahrnut úklid společných prostor, provoz recepce, ostraha a svoz odpadu. Doporučujeme, jedná se o jedinečné a reprezentativní prostory umístěné přímo v centru Plzně.

Vytápění

ústřední topení
49.738425
13.373620
Pražská, Plzeň, Czech Republic
Cena
4 826 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky a energie
ID nabídky59277
AdresaPražská, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha35 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Německy Rusky

Ladislav Matoušek
ředitel pobočky Plzeň

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter