Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m²), ulice Na Poříčním právu, Nové Město

Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Na Poříčním právu, Nové Město Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Na Poříčním právu, Nové Město Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Na Poříčním právu, Nové Město Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Na Poříčním právu, Nové Město Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Na Poříčním právu, Nové Město Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Na Poříčním právu, Nové Město Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Na Poříčním právu, Nové Město Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Na Poříčním právu, Nové Město Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Na Poříčním právu, Nové Město Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Na Poříčním právu, Nové Město Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Na Poříčním právu, Nové Město Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Na Poříčním právu, Nové Město Praha, zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m2), ulice Na Poříčním právu, Nové Město

Zařízený podkrovní byt k pronájmu 3+kk (65m²) se nachází v pátém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Na Poříčním právu, Praha 2, Nové Město. V kuchyni je plynový sporák, trouba, lednice. V koupelně je sprchový kout, toaleta, bidet, pračka. Občanská vybavenost – restaurace, supermarket, lékárna, pošta a další. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici tramvají, autobusů a metra Karlovo náměstí, linka B. Vyhledávaná lokalita kousek od řeky a od Vyšehradu.

50.071290
14.416027
Na Poříč. právu, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 847/osoba služby + energie
ID nabídky59268
AdresaNa Poříč. právu, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha65 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter