Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m²

Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2 Praha, krásný částečně zařízený byt 3+kk k pronájmu v novostavbě, Nepelova, Hloubětín, balkón, garážové stání, 79 m2

Krásný částečně zařízený byt 3+kk v novostavbě o celkové rozloze 79 m2 s balkónem, garážovým stáním a sklepem se nachází v 3. patře cihlového domu v Praze 9 – Hloubětíně. Byt se skládá ze tří neprůchozích pokojů, koupelny a dvěma toaletami. Kuchyně zařízená kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem s troubou a chladničkou s mrazákem. Koupelna s vanou, WC a pračkou. Další toaleta odděleně. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Dům se nachází v klidné lokalitě s výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností do centra Prahy. V okolí jsou cyklostezka, obchodní domy (Möbelix, Okay) a tramvajová zastávka „Vozovna Hloubětín“, z které se dostanete do 2 minut na metro „B“ Kolbenova.

50.106772
14.523097
Nepelova, Praha 9 - Hloubětín, Czech Republic
Cena
13 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky59233
AdresaNepelova, Praha 9 - Hloubětín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha79 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter